top of page
FinalBackground.jpeg

Etkileyici yastıklama ve olağanüstü enerji dönüşümü sağlamak için tasarlanmış bir ayakkabı olan yeni Wave Rider 27 ile heyecan verici enerji dalgasını deneyimleyin. Dengeyi itici bir güç ile birleştiren yenilikçi MIZUNO WAVE teknolojisi, yumuşak ağırlık dağıtımı ve itiş sağlar. Yastıklama ve enerji dönüşümüne katkıda bulunan MIZUNO ENERZY FOAM, orta taban alanına entegre edilmiştir. Ayrıca, ayakkabının toplam ağırlığı daha fazla çeviklik için 5 gram azaltılmıştır.

Wave Rider 27'nin olağanüstü özellikleri arasında MIZUNO ENERZY orta tabanın yaylı yumuşaklığı ile MIZUNO WAVE tarafından üretilen denge ve itici güç yer alır. Bu dinamik ikili, koşu sırasında yumuşak bir his ve üstün yastıklama sağlar. Yeni üst yapı ayağı kavrar ve tüm ayağı rahatça saran kusursuz bir uyum sağlar.

Bu yenilenmiş tasarım, Wave Rider 26 tabanının sevilen özelliklerini korur.

Yeni başlayanlardan maraton antrenmanlarına kadar her seviyeden koşucu için ideal olan Wave Rider 27, ortalama yapıya sahip bireylere göre tasarlanmıştır.
İster koşuya çıkıyor ister maratonda başarı hedefliyor olun; bu ayakkabı konfor, denge ve enerji dönüşümünün olağanüstü kombinasyonunu sunuyor.

Hemen keşfedin!

Wave-Rider-27_Male-PRODUCT_Story_1.jpeg
AW23_Motus_Wave Rider 27_F_Product_2nd Colour_2900-min.jpg
bottom of page